Edukacja przez Szachy

szachy

Nauka to pokarm dla rozumu.
Lew Tołstoj

23. September 2017, 15:01

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej Drukuj Poleć znajomemu
04.06.2017.

unia_2 W maju 2017 roku odbył się Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej organizowany przez p. Olgę Żerelik (Szkolny Klub Europejski). Uczniowie musieli poprawnie odpowiedzieć na 30 pytań. Przedsięwzięcie cieszyło się dużą frekwencją i zasób wiedzy uczestników był bardzo wysoki, jednak to uczennice klasy VIb były bezkonkurencyjne.

Pierwsze miejsce zdobyła Natalia Buras, zaraz za nią na podium uplasowały się Zofia Woroniecka oraz Róża Paszkowska. Trzecie miejsce zdobyły zaś Antonina Biernat i Julia Tycel. 2 czerwca 2017 roku odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów dla osób, które zdobyły najwyższe miejsca.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy doskonałej wiedzy z zakresu Unii Europejskiej i zapraszamy do udziału w konkursie za rok.
unia_1

Zmieniony ( 30.07.2017. )