Edukacja przez Szachy

szachy

Bądźcie samoukami, nie czekajcie aż was nauczy życie.
Stanisław Jerzy Lec

23. September 2017, 15:01

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Wycieczkowy Dzień Dziecka w Ia

Wycieczkowy Dzień Dziecka w Ia Drukuj Poleć znajomemu
03.06.2017.

1aaDzień Dziecka to dzień zabaw i przyjemności dla wszystkich dzieci. Dlatego rodzice wspólnie z wychowawcą zorganizowali uczniom klasy Ia niezapomniany wyjazd w plener do Ustronia. Ta niewielka miejscowość za Składowicami ma piękne tereny zielone, super plac zabaw i plenerową siłownię.

Wszystko to czekało na pierwszoklasistów. Oprócz tego pyszne ciasta, ognisko i kiełbaski do własnoręcznego pieczenia oraz mnóstwo dobrego humoru i słońca. Kilka dni wcześniej rodzice otrzymali od dzieci przygotowaną prezentację, zawierającą  skany własnoręcznie przygotowanych rysunków, tekstów oraz zdjęcia – prezent z okazji Dnia Mamy i Taty, więc obie strony zadbały o nietypowe ale sprawiające ogromną radość wzajemne prezenty.
1aa_1 1aa_2
1aa_3 1aa_4
1aa_5 1aa_6 1aa_7 1aa_8
1aa_9 1aa_10 1aa_11