"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

W życiu nie ma nic lepszego, jak rozważny przyjaciel.
Eurypides

21. September 2017, 16:12

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Dzień Dziecka klas IIa i IId

Dzień Dziecka klas IIa i IId Drukuj Poleć znajomemu
02.06.2017.

ddKlasa p. Joli Łagockiej i p. Jagody Szumczyk wybrały się do Centrum Edukacji Przyrodniczej w Parku Wrocławskim w Lubinie. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych przez Wzgórze Zamkowe w Lubinie "Baśnią malowane - Magiczny Świat Motyli".

Warsztaty plastyczne i zabawy poświęcone były motylom i innym owadom, po warsztatach uczniowie z przewodnikiem wyruszyli na zwiedzanie parku by obserwować i poznać wiele gatunków ptaków zamieszkujących nasz park. Atrakcją dla naszych uczniów było poznanie wielu ciekawostek o mieszkańcach parku nie tylko tych z wrocławskiego ZOO.

Na koniec uczniowie zwiedzili Mini ZOO znajdujące się na terenie parku. W strefie tej zapoznały się ze zwierzętami udomowionymi - kozami, owcami, kucykami, osiołkami, świnkami, jak i z kurami domowymi.

Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody. Ponadto wspólny aktywny wypoczynek był okazją do świętowania Dnia Dziecka.
dd_1 dd_2 dd_3 dd_4
dd_5 dd_6 dd_7

Zmieniony ( 30.07.2017. )