"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Nigdy nie chodziłem do szkoły filmowej – chodziłem do kina.
Quentin Tarantino

21. September 2017, 23:24

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Powiatowy Konkurs Recytacji i Śpiewu "Mama"

Powiatowy Konkurs Recytacji i Śpiewu "Mama" Drukuj Poleć znajomemu
03.06.2017.

mama_226 maja 2017r. w Centrum Kultury w Rudnej odbył się Powiatowy Konkurs Recytacji i Śpiewu „Mama” dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Oczywiście nie mogło zabraknąć tam reprezentantki naszej szkoły Oliwii Stefanowskiej z klasy IIIc, uczennicy p. Krystyny Gorzelnik. Celem konkursu było rozbudzanie zamiłowania do poezji wśród dzieci oraz wspieranie ich uzdolnień.

Każdy uczestnik przygotował jeden utwór na temat mamy, jej oddania i matczynej miłości. Ocenie podlegały: dykcja, interpretacja utworu, intonacja i dobór tekstu do predyspozycji dziecka.

Oliwia brawurowo zaprezentowała wiersz Agnieszki Frączek „Jeśli bocian nie przyleci, czyli skąd się biorą dzieci”. Jej występ zachwycił nie tylko jury, ale i zebraną publiczność.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasza niezwykle uzdolniona koleżanka - Oliwia Stefanowska zdobyła I miejsce. Gratulujemy artystce i życzymy dalszych sukcesów!
mama mama_1

Zmieniony ( 30.07.2017. )