"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Radość i miłość są skrzydłami wielkich przedsięwzięć.
Johann Wolfgang Goethe

21. September 2017, 16:14

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Lekcja przyrody klas IIa i IId leśniczówce

Lekcja przyrody klas IIa i IId leśniczówce Drukuj Poleć znajomemu
05.06.2017.

lass_4 2 czerwca 2017r. uczniowie p. Joli Łagockiej i p. Jagody Szumczyk wybrali się na wycieczkę do leśniczówki w Małomicach. Tam czekał na nas leśniczy p. Marcin Duszyński, z którym wyruszyliśmy do lasu wysłuchać wielu interesujących ciekawostek na temat lasu, jego mieszkańców i roślinności, a także poznaliśmy na czym polega praca leśniczego.

Dowiedzieliśmy się także, jak należy zachowywać się w lesie, by go nie niszczyć lecz chronić. Po wycieczce po lesie na uczniów czekał przygotowany posiłek kiełbaska z grilla, frytki i słodki lodowy deser.

Kolejną niespodzianką przygotowaną przez pana leśniczego i Koło Łowieckie Borsuk były gry, zabawy i konkurencje sportowe w których uczniowie mogli zdobyć puchary, medale i nagrody. Na koniec każdy uczeń dostał dyplom i prezent z okazji Dnia Dziecka.

Dziękujemy Nadleśnictwu Lubin, Państwu Duszyńskim za zaproszenie, które dostarczyło wielu niezapomnianych wrażeń.
lass lass_2 lass_1 lass_3
lass_5 lass_6 lass_7 lass_8
lass_9 lass_10 lass_11 lass_12

Zmieniony ( 30.07.2017. )