OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Kontakt ze szkołą

40 lat SP 8 w Lubinie

40

Golden - nasz koń

golden1

Stołówka szkolna

sto

Biblioteka szkolna

2012-2013

TPD i wolontariat

tpd

"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Przetargi

Wykaz przetargów

Pliki cookies

Polityka plików cookies

Sport

olimp
Sukcesy sportowe naszych uczniów

Cytat na dziś:

Trzeba być kimś, jeśli chce się uchodzić za coś.
Ludwig van Beethoven

Do wakacji pozostało:

Obecny czas
21. September 2017, 23:19
Odliczanie do
22. June 2018, 09:00
Pozostały czas
273 dni
9 godzin
40 minut

Ankieta

Jak często korzystasz z dziennika elektronicznego?
 

Strefa dla nauczycieli

Informacje dla nauczycieli

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow "Duży czyta małemu"

 foto

"Duży czyta małemu" Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: admin   
05.06.2017.

duzy_3Jednym z wielu działań podejmowanych w związku propagowaniem czytelnictwa w naszej szkole była akcja „Duży czyta małemu" w ramach projektu „Mądra Szkoła Czyta Dzieciom" Kampanii Społecznej Cała Polska Czyta Dzieciom.

To już drugi rok gdy uczniowie kl. IId p. Jagody Szumczyk czytali z swoim młodszym kolegom z Przedszkola Niepublicznego  Planeta Zdrowia, Przedszkola Miejskiego nr 7 i nr 2, bajki, baśnie, wiersze i opowiadania. Przedszkolaki mogły podziwiać umiejętności czytelnicze swoich starszych kolegów i zobaczyć, że wspaniale jest, kiedy można już poczytać samemu. Były też rysunki do pokolorowania tematycznie związane z przeczytanym tekstem.

Celem projektu  jest rozwijanie czytelnictwa u uczniów oraz pomoc w adaptacji do szkoły przedszkolaków ponieważ wiek przedszkolny to najodpowiedniejszy czas, w którym powinniśmy rozwijać zainteresowania czytelnicze najmłodszych. Nasze zabiegi, aby zachęcić dzieci do kontaktu z książką będą miały ogromne znaczenie w ich dalszej nauce szkolnej i uczestnictwie w kulturze.
duzy_1 duzy_2 duzy_4 duzy_5
duzy_6 duzy_7

Zmieniony ( 30.07.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »