"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Wiesz... gdy się jest bardzo smutnym, lubi się zachody słońca...
~Antoine de Saint-Exupéry

21. September 2017, 23:08

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Dzień Dziecka uczniów klasy IVa

Dzień Dziecka uczniów klasy IVa Drukuj Poleć znajomemu
03.06.2017.

dzdz_3Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy IVa wybrali się na wycieczkę do Salonu Samochodowego Forda oraz Skody. Czwartoklasiści mieli okazję poznać zasady funkcjonowania salonu oraz zobaczyć stanowiska pracy mechaników.

Na początku dzieci  musiały odnaleźć balony, które były ukryte w pojazdach. Następnie mogli usiąść za kierownicą dowolnego samochodu. W pewnym momencie uczniowie starali się sprawdzić, ile osób może zmieścić się do jednego auta. Zabawy było co niemiara.

Kolejnym punktem wycieczki był serwis mechaniczny, blacharski i lakierniczy. Czwartoklasiści mogli sami spróbować swoich sił w nakładaniu koloru na karoserię bądź jej matowieniu. Najwięcej frajdy przyniosła możliwość uderzania młotkiem o element samochodu.

Na zakończenie na uczniów czekały słodkości i upominki, a wizytę w salonie określili jednym stwierdzeniem: „Było fajowo!".

Bardzo dziękujemy pracownikom Salonu Forda i Skody, którzy z wielką życzliwością oprowadzili nas po obiekcie i odpowiedzieli nam na wszystkie pytania. Organizatorem wycieczki była p. Alicja Mikołajczyk.
dzdz_8 dzdz_15 dzdz_27 dzdz_29
więcej zdjęć

Zmieniony ( 30.07.2017. )