OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Kontakt ze szkołą

40 lat SP 8 w Lubinie

40

Golden - nasz koń

golden1

Stołówka szkolna

sto

Biblioteka szkolna

2012-2013

TPD i wolontariat

tpd

"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Przetargi

Wykaz przetargów

Pliki cookies

Polityka plików cookies

Sport

olimp
Sukcesy sportowe naszych uczniów

Cytat na dziś:

Oddech dzieci śpieszących do szkoły podtrzymuje świat.
Talmud

Do wakacji pozostało:

Obecny czas
21. September 2017, 16:15
Odliczanie do
22. June 2018, 09:00
Pozostały czas
273 dni
16 godzin
44 minut

Ankieta

Jak często korzystasz z dziennika elektronicznego?
 

Strefa dla nauczycieli

Informacje dla nauczycieli

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Powiatowy Konkurs Matematyczny "Matematyka nie zna granic"

 foto

Powiatowy Konkurs Matematyczny "Matematyka nie zna granic" Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: admin   
22.05.2017.

mat_017 maja  2017r. w Szkole Podstawowej nr 5 odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny „Matematyka nie zna granic”. Wzięli w nim udział uczniowie klas piątych szkół podstawowych z Lubina i powiatu lubińskiego.

Uczestnicy konkursu rozwiązywali różnorodne zadania wymagające zarówno wiedzy i umiejętności matematycznych, jak również logicznego myślenia, kreatywności, umiejętności korzystania ze słowników i encyklopedii, zdolności językowych, manualnych.

Naszą szkołę reprezentował Kazimierz Baszak z klasy Va. Zdobył on VII miejsce. Oprócz nagrody dla siebie, Kaziu zdobył nagrodę dla swojej klasy - przejazd autokarem na wycieczkę.

Konkurs „Matematyka nie zna granic” był drugim konkursem matematycznym, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 5 w tym roku szkolnym. W miesiącu marcu odbył się Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Praktyczna matematyka” dla zespołów z klas czwartych lubińskich szkół podstawowych. W trakcie konkursu rozwiązywano szereg zadań praktycznie wykorzystujących matematykę. Naszą szkołę reprezentowali: Mikołaj Błaszczyk i Oliwier Hatka z klasy IVc. Zdobyli oni V miejsce.
mat_1 mat_2 mat_3 mat_4
mat_5a mat_6 mat_7 mat_9 

Zmieniony ( 10.07.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »