"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Rozmawiać i poznawać na tym polega szczęście.
Platon

21. September 2017, 16:12

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Omnibusy z IIe

Omnibusy z IIe Drukuj Poleć znajomemu
20.05.2017.

aaa18 maja 2017r. w Szkole Podstawowej nr 14 w Lubinie odbył się  III Powiatowy Konkurs Wiedzy „Omnibusik” dla  klas II. Naszą szkołę reprezentowali: Alicja Łamińska i Łukasz Leśniewski uczniowie z klasy IIe.

Konkurencje obejmowały wiadomości przyrodnicze, matematyczne, polonistyczne - w tym znajomości przysłów, lektur. Sprawdzano też umiejętność rozpoznawania sławnych ludzi ze świata polityki, muzyki, sztuki i sportu. Konkurs wymagał dobrego refleksu i dużej koncentracji uwagi, ponieważ przy rozwiązywaniu testu oprócz prawidłowej odpowiedzi liczył się czas wykonanego zadania. Nowoczesne metody prowadzenia konkursu potwierdziły, że nasi uczniowie są świetnie przygotowani do pracy na laptopach i tablicy multimedialnej.

Miło jest nam poinformować, że Ala i Łukasz wykazali się dużą wiedzą i bezkonkurencyjnie zajęli I miejsce.

Serdecznie gratulujemy sukcesu na szczeblu powiatowym i oczywiście zachęcamy do startów w kolejnych konkursach, życząc równie dobrych wyników.

Uczniów do konkursu przygotowała p. Elżbieta Adamczyk-Chełpa.
aaa_1 aaa_2 aaa_3 aaa_4
aaa_5 aaa_6 aaa_7

Zmieniony ( 10.07.2017. )