You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Ósemka najlepsza w czwórboju lekkoatletycznym

foto

Ósemka najlepsza w czwórboju lekkoatletycznym Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: admin
15.05.2017.

cz_0 11 maja 2017r. na Stadionie OSiR w Legnicy uczniowie z naszej szkoły: Jędrzej Majewski, Jakub Szwabowicz, Jonatan Borsuk, Filip Maciąg, Kacper Grześkiewicz i Oskar Jaworski pod opieką p. Marka Stolarczyka zdobyli złoty medal w Finale Strefy Legnickiej w czwórboju lekkoatletycznym i uzyskali awans do Finału Dolnośląskiego.

Indywidualnie najlepszym zawodnikiem został Jędrzej Majewski, a na kolejnych miejscach uplasowali się także nasi uczniowie Filip Maciąg i Jakub Szwabowicz. Ponadto Jędrek poprawił rekord szkoły w rzucie piłeczką palantową uzyskując znakomity wynik 69,5m.

Finał Dolnośląski odbędzie się na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu w dniu 24 maja 2017r.