Edukacja przez Szachy

szachy

Oddech dzieci śpieszących do szkoły podtrzymuje świat.
Talmud

23. September 2017, 15:01

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Gaworzyce 2017

Gaworzyce 2017 Drukuj Poleć znajomemu
04.05.2017.
gawoJuż po raz osiemnasty Dom Kultury „Jowisz” w Gaworzycach pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Polkowickiego, zorganizował Regionalny Przegląd Piosenki i Tańca. 29 kwietnia 2017r. do walki o miano najlepszych w regionie stanęły zespoły taneczne, wokalne oraz indywidualni wykonawcy.

Celem imprezy była prezentacja i promocja dorobku artystycznego szkół i innych placówek kulturalno – oświatowych, rozwijanie talentów estradowych, wymiana doświadczeń, pomysłów oraz integracja środowisk lokalnych. Impreza, jak co roku, cieszyła się dużą popularnością.

Oczywiście w tak doborowym towarzystwie nie mogło zabraknąć naszych uzdolnionych uczniów. Nasze tancerki i wokalistka wróciły z nagrodami:  Zespół „Luz” zajął III, miejsce, a „Luzaczki” II. Artystki przygotowała do występu pani Ela Michalak.

Oliwia Stefanowska z klasy IIIc zachwyciła wszystkich członków jury swoim śpiewem i zajęła I. miejsce Opiekunem Oliwki jest pani Krystyna Gorzelnik.

Brawo! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
gk_3 gawo_5 gawo_11 gawo_25
więcej zdjęć

Zmieniony ( 10.07.2017. )