"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

W życiu nie ma nic lepszego, jak rozważny przyjaciel.
Eurypides

21. September 2017, 16:16

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Akcja "Biały ząbek" w świetlicy szkolnej

Akcja "Biały ząbek" w świetlicy szkolnej Drukuj Poleć znajomemu
15.04.2017.

1Dzieci ze świetlicy szkolnej wzięły udział w Akcji Profilaktycznej „Biały ząbek", która miała na celu obniżenie częstotliwości występowania próchnicy u dzieci w wieku szkolnym i utrwalenie nawyków prawidłowej higieny jamy ustnej. 30 marca 2017roku uczniowie powitali panią pielęgniarkę krótką częścią artystyczną.

Podczas spotkania zostały omówione zagadnienia związane z higieną jamy ustnej. Prelekcja połączona była z pokazem prawidłowego szczotkowania zębów na przykładzie modelu szczęki. Akcja zakończyła się wspólnym myciem zębów. Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa znajdzie szeroki odzew wśród dzieci i ich rodziców. Organizatorkami akcji były panie: Iwona Wilk, Agnieszka Radomska i Renata Lewandowska.
z z_1 z_2 z_3 z_4

Zmieniony ( 02.07.2017. )