OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Kontakt ze szkołą

40 lat SP 8 w Lubinie

40

Golden - nasz koń

golden1

Stołówka szkolna

sto

Biblioteka szkolna

2012-2013

TPD i wolontariat

tpd

"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Przetargi

Wykaz przetargów

Pliki cookies

Polityka plików cookies

Sport

olimp
Sukcesy sportowe naszych uczniów

Cytat na dziś:

Mechanika jest rajem nauk matematycznych, gdyż przez nią dochodzi się do owoców matematyki.
Leonardo da Vinci

Do wakacji pozostało:

Obecny czas
21. September 2017, 16:16
Odliczanie do
22. June 2018, 09:00
Pozostały czas
273 dni
16 godzin
43 minut

Ankieta

Jak często korzystasz z dziennika elektronicznego?
 

Strefa dla nauczycieli

Informacje dla nauczycieli

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym

 foto

Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: admin   
25.04.2017.

245 kwietnia  2017r. na stadionie RCS w Lubinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym szkół podstawowych.
Zawody rozgrywano w czterech konkurencjach lekkoatletycznych: bieg na 60m, bieg na 1000m, skok w dal i rzut piłeczką palantową. 

W rywalizacji drużynowej reprezentacje dziewcząt i chłopców zajęły II miejsca.

Zawody odbywały się w niesprzyjających warunkach pogodowych, przy silnym wietrze, który uniemożliwiał osiągnięcie dobrych rezultatów, zwłaszcza w biegu na 60 metrów.

Końcowa klasyfikacja dziewcząt:
-I miejsce: SP nr 7 Lubin,
-II miejsce: SP nr 8 Lubin,
-
III miejsce: SP nr 10 Lubin,
-IV miejsce: SP nr 14 Lubin.

Końcowa klasyfikacja chłopców:
-I miejsce: SP nr 10 Lubin,
-II miejsce: SP nr 8 Lubin,
-III miejsce: SP nr 7 Lubin,
-IV miejsce: SP nr 14 Lubin.

Po podsumowaniu punktów zdobytych przez zawodników indywidualnie medale otrzymali:
-I miejsce: Jędrzej Majewski - 270 punktów,
-III miejsce: Matylda Pytlik - 245 punktów.

Reprezentacje chłopców i dziewcząt przygotowali p. Marek Stolarczyk i p. Andrzej Szyposz.

Drużyna dziewcząt: M. Pytlik, R. Paszkowska, Z. Olszowiak, O. Pietrzak, M. Iwaniec, N. Pilarz.

Drużyna chłopców:  J. Majewski, J. Szwabowicz, O. Jaworski, J. Pązik, A. Rubaszewski, K. Grześkiewicz.

Wszystkim sportowcom gratulujemy zdobytych lokat oraz życzymy dalszych sukcesów  na indywidualnych igrzyskach lekkoatletycznych, które odbędą się już 5 maja.
20170425_124858 3

Zmieniony ( 02.07.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »