Edukacja przez Szachy

szachy

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain

23. September 2017, 15:01

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Namalowała najpiękniejszy "Magiczny las"

Namalowała najpiękniejszy "Magiczny las" Drukuj Poleć znajomemu
22.04.2017.

las_1Victoria Lambert, uczennica klasy IIIc pani Krystyny Gorzelnik, zdobyła nagrodę w Dolnośląskim Konkursie Plastycznym „W magicznym lesie” zorganizowanym przez Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy.

W konkursie brali udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, a także przedszkolaki, wychowankowie domów kultury i świetlic oraz ośrodków opiekuńczo - wychowawczych. Uczestnicy mogli przygotowywać prace w dowolnej technice, inspirowane jednym z 6 proponowanych tematów m.in. cztery pory roku w lesie, mówimy NIE dzikim wysypiskom, wycieczka do lasu etc. Łącznie nadesłano 761 prac.

Nagrodzona praca Victorii to pastela przedstawiająca sowę na tle przepięknej zieleni. Dziewczynka zilustrowała w ten sposób temat „Mieszkańcy i skarby polskich lasów”. Jak sama tłumaczy, sowy ją fascynują, bo to bardzo mądre, choć tajemnicze ptaki.

To nie pierwszy sukces plastyczny Victorii. O jej osiągnięciach niejednokrotnie pisaliśmy na stronie internetowej naszej szkoły. Sama Victoria jest przekonana, że swoją przyszłość zwiąże ze sztuką. Poza tym, że pięknie maluje, gra też na fortepianie i uczy się w szkole muzycznej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
las las_2

Zmieniony ( 02.07.2017. )