OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Kontakt ze szkołą

40 lat SP 8 w Lubinie

40

Golden - nasz koń

golden1

Stołówka szkolna

sto

Biblioteka szkolna

2012-2013

TPD i wolontariat

tpd

Edukacja przez Szachy

szachy

Przetargi

Wykaz przetargów

Pliki cookies

Polityka plików cookies

Sport

olimp
Sukcesy sportowe naszych uczniów

Cytat na dziś:

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain

Do wakacji pozostało:

Obecny czas
23. September 2017, 15:01
Odliczanie do
22. June 2018, 09:00
Pozostały czas
271 dni
17 godzin
58 minut

Ankieta

Jak często korzystasz z dziennika elektronicznego?
 

Strefa dla nauczycieli

Informacje dla nauczycieli

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Namalowała najpiękniejszy "Magiczny las"

 foto

Namalowała najpiękniejszy "Magiczny las" Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: admin   
22.04.2017.

las_1Victoria Lambert, uczennica klasy IIIc pani Krystyny Gorzelnik, zdobyła nagrodę w Dolnośląskim Konkursie Plastycznym „W magicznym lesie” zorganizowanym przez Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy.


W konkursie brali udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, a także przedszkolaki, wychowankowie domów kultury i świetlic oraz ośrodków opiekuńczo - wychowawczych. Uczestnicy mogli przygotowywać prace w dowolnej technice, inspirowane jednym z 6 proponowanych tematów m.in. cztery pory roku w lesie, mówimy NIE dzikim wysypiskom, wycieczka do lasu etc. Łącznie nadesłano 761 prac.

Nagrodzona praca Victorii to pastela przedstawiająca sowę na tle przepięknej zieleni. Dziewczynka zilustrowała w ten sposób temat „Mieszkańcy i skarby polskich lasów”. Jak sama tłumaczy, sowy ją fascynują, bo to bardzo mądre, choć tajemnicze ptaki.

To nie pierwszy sukces plastyczny Victorii. O jej osiągnięciach niejednokrotnie pisaliśmy na stronie internetowej naszej szkoły. Sama Victoria jest przekonana, że swoją przyszłość zwiąże ze sztuką. Poza tym, że pięknie maluje, gra też na fortepianie i uczy się w szkole muzycznej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
las las_2

Zmieniony ( 02.07.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »