Ankieta

Jak często korzystasz z dziennika elektronicznego?

Strefa dla nauczycieli

Informacje dla nauczycieli

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Medal Mistrzostw Dolnego Śląska uczennic z VIb

foto

Medal Mistrzostw Dolnego Śląska uczennic z VIb Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: admin
06.04.2017.

t 5 kwietnia 2017r. w hali sportowej OSiR w Kłodzku odbył się finał wojewódzki w mini piłce siatkowej dziewcząt klas szóstych. Finałowe zawody to już czwarty etap, do którego awansowały nasze siatkarki. Reprezentacja prowadzona przez p. Andrzeja Szyposza wywalczyła  III miejsce.

W zawodach uczestniczyły cztery najlepsze zespoły z województwa dolnośląskiego.

W dwóch pierwszych meczach nasza drużyna uległa rywalkom w dwóch setach, ale porażki nie załamały naszych zawodniczek. W trzecim meczu dziewczęta zagrały bez kompleksów, pokazując swoją wyższość nad zespołem ze Smolnika, i ostatecznie wygrały dwa zero w setach ( 25:12, 25:23 ). Skład reprezentacji naszej szkoły: Matylda Pytlik, Róża Paszkowska, Zosia Woroniecka, Oliwia Pietrzak, Jolanta Czekajło, Zuza Olszowiak, Kornelia Żukiewicz, Julia Tycel, Agnieszka Hyrczak.