"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.
Adam Mickiewicz

21. September 2017, 23:17

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Przedstawienia profilaktyczne Teatru "Inspiracja" z Krakowa

Przedstawienia profilaktyczne Teatru "Inspiracja" z Krakowa Drukuj Poleć znajomemu
05.04.2017.

teatr_2 3 kwietnia 2017r. nasza szkoła gościła aktorów Teatru „Inspiracja” z Krakowa.  Aktorzy zaprezentowali dwa przedstawienia profilaktyczne dla uczniów w dwóch grupach wiekowych. Uczniowie klas I-III uczestniczyli w spektaklu „Prawdziwy skarb”, poruszającym tematykę przyjaźni, akceptacji, dokuczania i wykluczenia z grupy.

Natomiast uczniowie klas IV–VI  wzięli udział w przedstawieniu „W krainie bajtów”, opowieści satyrycznej ukazującej problem uzależnienia od Internetu, gier komputerowych i telewizji. Uczniowie bardzo żywo reagowali na grę aktorów. Na koniec nagrodzili ich gromkimi brawami.
teatr_11 teatr_23 teatr_25 teatr_1
więcej zdjęć

Zmieniony ( 27.05.2017. )