Kontakt ze szkoł±

"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Cytat na dzi¶:

Autorzy graffiti przemycaj± talenty, których szkoła nie zdołała wybić.
Lidia Jasińska

21. September 2017, 23:21

You are here: Aktualno¶ci arrow Aktualno¶ci arrow Ogólnopolski Konkurs Piosenki Roz¶piewane Nutki

Ogólnopolski Konkurs Piosenki Roz¶piewane Nutki Drukuj Poleć znajomemu
04.04.2017.

nutku_4 1 kwietnia 2017r. odbyła się XV. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Roz¶piewane Nutki. Przez osiem godzin w sali widowiskowej chojnowskiego Domu Kultury rywalizowali ze sob± wokalnie uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski.

Piętnasta edycja konkursu okazała się rekordowa jeżeli chodzi o zgłoszenia w kategorii szkół podstawowych. Ogółem na tej li¶cie znalazły się 52 nazwiska. Zgodnie z regulaminem konkursu każdy z uczestników miał przygotować dwa utwory. W zwi±zku z tak duż± ilo¶ci± zgłoszeń, organizatorzy postanowili ograniczyć występy tylko do jednej piosenki.

Podczas tegorocznego konkursu uczestników oceniało profesjonalne jury, składaj±ce się z aktywnych artystów oraz osób od lat działaj±cych w branży muzycznej. W jego skład weszli: Magdalena Marchewka - przewodnicz±ca, Kamil Lis oraz Wojciech Kyc.

W tegorocznym konkursie brały udział dwie lubinianki. Nasz± szkołę reprezentowała Oliwia Stefanowska z klasy IIIc. Brawurowo za¶piewała piosenkę pt. „Drzwi do kariery”.

Miło nam zakomunikować, że ta niezwykle uzdolniona artystycznie dziewczynka znalazła się w¶ród laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Roz¶piewane Nutki. Oliwia zdobyła wyróżnienie. Warto przypomnieć, że Oliwia ma już na swoim koncie wiele nagród w konkursach wokalnych, recytatorskich, aktorskich oraz plastycznych. Opiekunem artystycznym dziewczynki jest pani Krystyna Gorzelnik.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Oby ten konkurs był dla Oliwii drzwiami do kariery!
nutku_3 nutku_2 nutku_1 nutku_5

Zmieniony ( 27.05.2017. )