"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Mechanika jest rajem nauk matematycznych, gdyż przez nią dochodzi się do owoców matematyki.
Leonardo da Vinci

21. September 2017, 23:14

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow IX Przegląd Zbiorów Młodych Kolekcjonerów i Hobbystów

IX Przegląd Zbiorów Młodych Kolekcjonerów i Hobbystów Drukuj Poleć znajomemu
02.04.2017.

hobby_1Oddział Okręgowy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci wspólnie z Galerią Piastów w Legnicy zorganizował IX Przegląd Zbiorów Młodych Kolekcjonerów i Hobbystów.

W imprezie wzięło udział 20 wystawców z Legnicy i okolic, prezentując między innymi kolekcje sportowe, dinozaurów, muszli, kolejnictwa, kart telefonicznych, zabawek, komiksów, autografów, gniazd, monet, czaszek, klocków lego, rysunków czy figurek z Egiptu.
Tego, że wyobraźnia dziecięca nie ma granic, doświadczył na pokazie kolekcjonerskim każdy zainteresowany, zwiedzaniem tej oryginalnej wystawy. Można było zobaczyć pełny przekrój towarzyszy kolekcjonerów. Kilkunastoletni adepci „zbieraczej sztuki” wykazali się pomysłowością i wieloletnią determinacją w branży kolekcjonerskiej.

Jest nam niezwykle miło poinformować, że uczniom p. Krzysztofy Malinowskiej z klasy IIId udało się zdobyć następujące nagrody:
-Julia Hoculewska: III miejsce - nagroda pieniężna w wysokości 200 złotych,
-Maciej Prokopczak: wyróżnienie - nagroda rzeczowa.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
hobby_3 hobby_4 hobby_5

Zmieniony ( 27.05.2017. )