Edukacja przez Szachy

szachy

Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.
Adam Mickiewicz

23. September 2017, 15:01

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Kolejny sukces A. Gołaś w konkursie wiedzy "Młodzież zapobiega pożarom"

Kolejny sukces A. Gołaś w konkursie wiedzy "Młodzież zapobiega pożarom" Drukuj Poleć znajomemu
02.04.2017.

bhp_331 marca 2017r. w Starostwie Powiatowym w Lubinie odbył się drugi etap (powiatowy) ogólnopolskiego turnieju wiedzy „Młodzież zapobiega pożarom". W turnieju uczestniczyli zwycięscy wyłonieni w etapie miejskim.

Organizatorzy konkursu, czyli Powiatowa Państwowa Straż Pożarna i Starostwo Powiatu Lubińskiego, podkreślali trudność pytań tego etapu, z którymi mieli się zmierzyć uczniowie.

Po podliczeniu punktów okazało się, że Ola Gołaś zajęła trzecie miejsce i kolejny raz pokazała dużą wiedzę z zakresu pożarnictwa i pierwszej pomocy.

Gratulujemy zajętego miejsca Aleksandrze oraz opiekunowi p. Andrzejowi Szyposz.

bhp_1 bhp_2

Zmieniony ( 27.05.2017. )