"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Nauka jest jak niezmierne morze.Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.
Stefan Żeromski

21. September 2017, 16:18

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Dzień Głośnego Czytania

Dzień Głośnego Czytania Drukuj Poleć znajomemu
02.04.2017.

czytan_030 marca 2017r. w naszej szkole po raz kolejny odbył się Dzień Głośnego Czytania. Uczniowie klasy VIa i VIc czytali swoim młodszym kolegom i koleżankom fragmenty książek.

Wśród czytanych tekstów znalazły się pozycje, które można wypożyczyć w szkolnej bibliotece.

Każda klasa wysłuchała fragmentu innej książki. Najmłodsi zapoznali się m.in. z serią książek o kocie Cukierku. Starsi koledzy przeczytali im również fragmenty takich książek, jak: „Znowu kręcisz, Zuźka”, „Zezia i Giler” czy „Banda z Uroczyska”. Uczniowie klas starszych wysłuchali m.in. fragmentów „Baśnioboru”, „Dziewczynki z szóstego księżyca” i „Gwiezdnego pyłu”. Dzień Głośnego Czytania został zorganizowany pod kierunkiem pań bibliotekarek.

Mamy nadzieję, że skłoni to niektórych do częstszego odwiedzania szkolnej biblioteki, w której można znaleźć nie tylko czytane tego dnia książki, ale wiele innych ciekawych bajek i powieści.
czytam_1 czytam_2 czytam_3 czytam_4
czytam_5 czytam_6 czytam_7 czytam_8
czytam_9 czytam_10 czytam_11 czytam_12
czytam_13 czytam_14 czytam_15 czytam_16