"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Nigdy nie chodziłem do szkoły filmowej – chodziłem do kina.
Quentin Tarantino

21. September 2017, 16:13

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Konkurs "Znam miasto Lubin"

Konkurs "Znam miasto Lubin" Drukuj Poleć znajomemu
22.03.2017.

lubin_317 marca 2017r. w naszej szkole odbył się międzyszkolny konkurs wiedzy „Znam miasto Lubin”. Organizatorem konkursu była p. Katarzyna Młynarczyk. Konkurs był adresowany do uczniów uczęszczających do świetlic szkolnych.

Wzięły w nim udział 3-osobowe zespoły stanowiące reprezentacje następujących szkół: SP nr 3, SP nr 8 i SP nr 10. Naszą szkołę reprezentowały: Marta Wadowska, Zuzanna Gaber oraz Maciej Prokopczak. Celem konkursu było propagowanie wiedzy o Lubinie.

Uczniowie musieli wykazać się m.in. znajomością historii Lubina, znajomością obiektów znajdujących się w naszym mieście i jego płożeniem geograficznym na mapie Polski. Istotnym elementem konkursu była również umiejętność współpracy, która także podlegała ocenie jury, w składzie: pani dyrektor Krystyna Filon oraz pani Lila Sobczyk.

Po rozwiązaniu ostatniego zadania, jury ustaliło werdykt.
-I miejsce: Szkoła Podstawowa nr 10,
-II miejsce: Szkoła Podstawowa nr 8,
-III miejsce: Zespół Szkół nr 3.

Na zakończenie każda drużyna otrzymała dyplom i nagrody. Wszystkim uczestnikom gratulujemy doskonałej wiedzy, a przybyłym gościom i jury dziękujemy za udział i miłą atmosferę. Do zobaczenia za rok.
lubin_2 lubin_1

Zmieniony ( 28.05.2017. )