"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.
Adam Mickiewicz

21. September 2017, 23:18

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Sukces naszych uczennic w Dolnośląskim Konkursie Plastycznym "Czysta woda"

Sukces naszych uczennic w Dolnośląskim Konkursie Plastycznym "Czysta woda" Drukuj Poleć znajomemu
27.03.2017.
plastyka_4Dnia 22 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Wody. Z tej okazji Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy zorganizowało Dolnośląski Konkurs Plastyczny "Czysta Woda". Fundatorem nagród było Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji oraz Dolnośląskie Forum Wodociągowe.

Do udziału w konkursie zostały zaproszone przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne. Celem imprezy było prezentowanie możliwości twórczych dzieci i młodzieży w dziedzinie plastyki oraz poszerzanie wiedzy na temat ochrony środowiska. Współczesne problemy ekologiczne są dla młodych ludzi bardzo ważne. Nie może też dziwić fakt, że konkurs cieszył się dużą popularnością. Napłynęło blisko 400 prac.

Miło nam zakomunikować, że aż dwie nagrody przypadły naszej szkole. Zdobyły je, niezwykle uzdolnione uczennice z klasy IIIc - Milena Cepińska oraz Victoria Lambert. Obie dziewczynki mogą pochwalić się licznymi nagrodami w konkursach artystycznych oraz przedmiotowych. Wychowawcą młodych artystek jest pani Krystyna Gorzelnik.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
plastyka_1 plastyka_5 plastyka_2 plastyka_3
plastyka_6
Zmieniony ( 27.05.2017. )