OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Kontakt ze szkołą

40 lat SP 8 w Lubinie

40

Golden - nasz koń

golden1

Stołówka szkolna

sto

Biblioteka szkolna

2012-2013

TPD i wolontariat

tpd

"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Przetargi

Wykaz przetargów

Pliki cookies

Polityka plików cookies

Sport

olimp
Sukcesy sportowe naszych uczniów

Cytat na dziś:

Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.
Adam Mickiewicz

Do wakacji pozostało:

Obecny czas
21. September 2017, 23:18
Odliczanie do
22. June 2018, 09:00
Pozostały czas
273 dni
9 godzin
41 minut

Ankieta

Jak często korzystasz z dziennika elektronicznego?
 

Strefa dla nauczycieli

Informacje dla nauczycieli

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Sukces naszych uczennic w Dolnośląskim Konkursie Plastycznym "Czysta woda"

 foto

Sukces naszych uczennic w Dolnośląskim Konkursie Plastycznym "Czysta woda" Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: admin   
27.03.2017.
plastyka_4Dnia 22 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Wody. Z tej okazji Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy zorganizowało Dolnośląski Konkurs Plastyczny "Czysta Woda". Fundatorem nagród było Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji oraz Dolnośląskie Forum Wodociągowe.

Do udziału w konkursie zostały zaproszone przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne. Celem imprezy było prezentowanie możliwości twórczych dzieci i młodzieży w dziedzinie plastyki oraz poszerzanie wiedzy na temat ochrony środowiska. Współczesne problemy ekologiczne są dla młodych ludzi bardzo ważne. Nie może też dziwić fakt, że konkurs cieszył się dużą popularnością. Napłynęło blisko 400 prac.

Miło nam zakomunikować, że aż dwie nagrody przypadły naszej szkole. Zdobyły je, niezwykle uzdolnione uczennice z klasy IIIc - Milena Cepińska oraz Victoria Lambert. Obie dziewczynki mogą pochwalić się licznymi nagrodami w konkursach artystycznych oraz przedmiotowych. Wychowawcą młodych artystek jest pani Krystyna Gorzelnik.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
plastyka_1 plastyka_5 plastyka_2 plastyka_3
plastyka_6 
Zmieniony ( 27.05.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »