"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia.
Seneka Młodszy

21. September 2017, 16:12

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Mistrzostwo Strefy Legnickiej dla SP 8

Mistrzostwo Strefy Legnickiej dla SP 8 Drukuj Poleć znajomemu
26.03.2017.

ss_8Nasza szkoła w dniu 23 marca 2017r. była organizatorem Finału Strefy Legnickiej w minisiatkówce chłopców w kategorii „Czwórki”. Uczniowie z klasy VIb, którzy pod opieką p. Marka Stolarczyka reprezentowali naszą szkołę wyszli na parkiet z wielką wolą zwycięstwa.

Chłopcy z Ósemki swojemu opiekunowi oraz kibicom emocji nie żałowali, woli walki im nie brakowało. Stoczyli dwa zacięte, wyrównane i co najważniejsze, zwycięskie mecze. Najpierw pokonali uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Jaworze, a następnie w meczu o pierwsze miejsce pokonali Szkołę Podstawową w Wilkowie. Obydwa mecze wygrali w stosunku 2:1. W ten sposób, podobnie jak ich koleżanki z klasy oraz koledzy o rok młodsi, uzyskali awans do Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Gratulujemy złotych medali i życzymy powodzenia w finale dolnośląskim. W meczu o trzecie miejsce zespół z Jawora pokonał zespół ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Górze.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Szymon Stasik, Filip Maciąg, Olaf Niedźwiedzki, Oskar Jaworski, Jakub Pązik, Wojciech Bober, Jakub Szwabowicz, Sebastian Zelent, Aleksander Rubaszewski i Tymoteusz Cieleń (kontuzjowany, ale wspierał kolegów na ławce rezerwowych).
ss_2 ss_3 ss_4 dtrefa_5
ss_6 ss_7 ss_8 ss_9

Zmieniony ( 27.05.2017. )