OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Kontakt ze szkołą

40 lat SP 8 w Lubinie

40

Golden - nasz koń

golden1

Stołówka szkolna

sto

Biblioteka szkolna

2012-2013

TPD i wolontariat

tpd

"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Przetargi

Wykaz przetargów

Pliki cookies

Polityka plików cookies

Sport

olimp
Sukcesy sportowe naszych uczniów

Cytat na dziś:

Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia.
Seneka Młodszy

Do wakacji pozostało:

Obecny czas
21. September 2017, 16:12
Odliczanie do
22. June 2018, 09:00
Pozostały czas
273 dni
16 godzin
47 minut

Ankieta

Jak często korzystasz z dziennika elektronicznego?
 

Strefa dla nauczycieli

Informacje dla nauczycieli

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Mistrzostwo Strefy Legnickiej dla SP 8

 foto

Mistrzostwo Strefy Legnickiej dla SP 8 Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: admin   
26.03.2017.

ss_8Nasza szkoła w dniu 23 marca 2017r. była organizatorem Finału Strefy Legnickiej w minisiatkówce chłopców w kategorii „Czwórki”. Uczniowie z klasy VIb, którzy pod opieką p. Marka Stolarczyka reprezentowali naszą szkołę wyszli na parkiet z wielką wolą zwycięstwa.

Chłopcy z Ósemki swojemu opiekunowi oraz kibicom emocji nie żałowali, woli walki im nie brakowało. Stoczyli dwa zacięte, wyrównane i co najważniejsze, zwycięskie mecze. Najpierw pokonali uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Jaworze, a następnie w meczu o pierwsze miejsce pokonali Szkołę Podstawową w Wilkowie. Obydwa mecze wygrali w stosunku 2:1. W ten sposób, podobnie jak ich koleżanki z klasy oraz koledzy o rok młodsi, uzyskali awans do Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Gratulujemy złotych medali i życzymy powodzenia w finale dolnośląskim. W meczu o trzecie miejsce zespół z Jawora pokonał zespół ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Górze.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Szymon Stasik, Filip Maciąg, Olaf Niedźwiedzki, Oskar Jaworski, Jakub Pązik, Wojciech Bober, Jakub Szwabowicz, Sebastian Zelent, Aleksander Rubaszewski i Tymoteusz Cieleń (kontuzjowany, ale wspierał kolegów na ławce rezerwowych).
ss_2 ss_3 ss_4 dtrefa_5
ss_6 ss_7 ss_8 ss_9

Zmieniony ( 27.05.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »