"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain

21. September 2017, 16:13

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow IX. Rejonowy Otwarty Przegląd Teatru Jednego Aktora w Raszówce

IX. Rejonowy Otwarty Przegląd Teatru Jednego Aktora w Raszówce Drukuj Poleć znajomemu
22.03.2017.

1aktor_517 marca 2017r. w Ośrodku Kultury Gminy Lubin w Raszówce odbył się IX. Rejonowy Otwarty Przegląd Teatru Jednego Aktora „Bliżej Teatru”.

Celem konkursu było: promowanie aktywności twórczej dzieci i młodzieży, przedstawienie twórczości pisarzy i poetów polskich, inspirowanie do poszukiwań nowych form pracy artystycznej oraz edukacja teatralna uczestników przeglądu.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas I-III. Wszyscy młodzi aktorzy odnieśli wielki sukces.

Tytuł najlepszego aktora w tegorocznym Przeglądzie Teatru Jednego Aktora GRAND PRIX zdobyła: Oliwia Will klasa IIIc - opiekun p. K. Gorzelnik.

Pierwszą nagrodę zdobył Leon Kopeć z klasy IIb - opiekun p. O. Sobkowicz. Nagrody otrzymali również: Szymon Popiel (klasa Ia) - opiekun p. E. Rogowska, Maja Gacek i Hanna Kowal (klasa IIc) - opiekun p. U. Tyrpa, Oliwia Stefanowska (klasa IIIc) - opiekun p. K. Gorzelnik. Laureaci konkursu otrzymali dyplomy, nagrody rzeczowe oraz symboliczne medale.

Gratulujemy wspaniałym artystom i opiekunom i życzymy dalszych sukcesów aktorskich.
1aktor_1 1aktor_2 1aktor_3 1aktor_4
1aktor_6
Zmieniony ( 28.05.2017. )