"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Prawdziwą sprawiedliwością jest przeżyć to co się uczyniło innym.
Arystoteles

21. September 2017, 16:17

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Turniej szachowy z okazji Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych"

Turniej szachowy z okazji Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" Drukuj Poleć znajomemu
14.03.2017.

112 marca 2017r. w Zespole Szkół Sportowych odbył się turniej szachowy, którego celem było uczczenie święta państwowego z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych ".

Podobnie jak w roku ubiegłym, uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się w obchody święta państwowego. Na podkreślenie zasługuje fakt, że turniej, podobnie jak w ubiegłym roku cieszył się dużą popularnością. Do turnieju przystąpiło 51 zawodników z kilku miast regionu legnickiego.

Puchar dla najlepszego zawodnika i zwycięstwo w turnieju zdobył Rafał Topoła, uczeń klasy Va.

Bardzo dobry wynik uzyskał również Oskar Bieleń z kl. Vb, a także Cyprian Bachusz z kl. Va. W kategorii dziewcząt drugie miejsce zdobyła Justyna Fedorowska z klasy IIId.

Wszystkim zawodnikom wręczono pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Miasta i Starostwo Powiatowe w Lubinie.
zw_1 zw_2 img_2572

Zmieniony ( 28.05.2017. )