"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Oddech dzieci śpieszących do szkoły podtrzymuje świat.
Talmud

21. September 2017, 23:14

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow V. Rejonowy Konkurs Wokalny Dzieci i Młodzieży "Śpiewowisko 2017"

V. Rejonowy Konkurs Wokalny Dzieci i Młodzieży "Śpiewowisko 2017" Drukuj Poleć znajomemu
13.03.2017.

spiew_110 marca 2017r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie odbył się V. Rejonowy Konkurs Wokalny Dzieci i Młodzieży „Śpiewowisko 2017”. Do udziału w imprezie zostały zaproszone dzieci i młodzież w wieku od 10 do 21 lat.

Celem konkursu było promowanie młodych talentów, wzajemna konfrontacja solistów i zespołów, wymiana pomysłów i doświadczeń oraz popularyzowanie i zaprezentowanie dorobku wokalnego dzieci i młodzieży.
Uczestnicy występowali w dwóch kategoriach: młodsi - uczniowie szkół podstawowych oraz starsi - uczniowie szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, studenci. Jury pod uwagę brało dobór repertuaru, aranżację, poziom warsztatu wykonawczego, interpretację prezentowanych utworów oraz ogólny wyraz artystyczny.

Z wielką radością informujemy, że przedstawicielka naszej szkoły - Oliwia Stefanowska, uczennica klasy IIIc, zdobyła wyróżnienie. Do konkursu Oliwię przygotowała pani Krystyna Gorzelnik.

Gratulujemy i życzymy dalszych artystycznych sukcesów.
spiew_2 spiew_3
Zmieniony ( 28.05.2017. )