"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Prawdziwą sprawiedliwością jest przeżyć to co się uczyniło innym.
Arystoteles

21. September 2017, 16:13

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Aleksandra Gołaś wygrała turniej wiedzy "Młodzież zapobiega pożarom"

Aleksandra Gołaś wygrała turniej wiedzy "Młodzież zapobiega pożarom" Drukuj Poleć znajomemu
10.03.2017.

po 10 marca 2017r. w Powiatowej Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Lubinie odbył się miejski etap ogólnopolskiego turnieju wiedzy „Młodzież zapobiega pożarom". W turnieju uczestniczyły dwuosobowe reprezentacje pięciu szkół podstawowych z Lubina.

Uczniowie rozwiązywali test pytań związanych z problematyką pożarnictwa i pierwszej pomocy.

Najwyższy wynik punktowy uzyskała uczennica klasy VIb Aleksandra Gołaś, która jednocześnie zdobyła awans do powiatowego etapu, który odbędzie się 31 marca w Starostwie Powiatowym. Udany udział w turnieju zaliczył Jakub Papaj, również klasy VIb, który zdobył cztery punkty mniej od Oli i ostatecznie zajął szóste miejsce w konkursie.

Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, a najlepsi otrzymali od Komendanta PSP w Lubinie rzeczowe nagrody.

Gratulujemy uzyskanych wyników uczestnikom oraz opiekunowi p. Andrzejowi Szyposz.

Końcowa klasyfikacja szkół:
-I miejsce: SP nr 8 Lubin,
-II miejsce: SP nr 5 Lubin,
-III miejsce: SP nr 12 Lubin,
-IV miejsce: SP nr 3 Lubin,
-V miejsce: SP nr 7 Lubin.
po1 po2

Zmieniony ( 28.05.2017. )