"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Nauka jest jak niezmierne morze.Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.
Stefan Żeromski

21. September 2017, 23:21

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Dzień Otwarty

Dzień Otwarty Drukuj Poleć znajomemu
09.03.2017.

do_207 marca 2017r. w naszej szkole odbył się po raz kolejny Dzień Otwarty. Była to wspaniała okazja, by poznać naszą placówkę i jej ofertę edukacyjną. Nauczyciele, wraz z uczniami, zorganizowali różne ciekawe zajęcia, każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie.

Zorganizowano zajęcia plastyczne, przyrodnicze, teatralne, każdy mógł brać udział w eksperymentach, pograć w gry komputerowe, a pod czujnym okiem nauczycieli mogło sprawdzić swoje umiejętności sprawnościowe na sali gimnastycznej.

Przyszli uczniowie mogli przekonać się, że szkoła to nie tylko nauka, ale też wspaniała zabawa. Rodzice i ich pociechy mogli poznać wszystkie zakamarki naszej szkoły i porozmawiać z nauczycielami.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku odbędzie się równie interesujący i pełen wrażeń Dzień Otwarty, a we wrześniu przybędzie do nas rzesza nowych pierwszaków i czwartoklasistów.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie do naszej placówki.
do_1 do_2 do_3 do_4
do_5 do_6 do_7 do_8
do_9 do_10 do_11 do_12
do_13 do_14 do_15 do_16