"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość.
Autor nieznany

21. September 2017, 16:15

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Sukces siatkarek z "Ósemki"

Sukces siatkarek z "Ósemki" Drukuj Poleć znajomemu
08.03.2017.

siatka_dzSiatkarki z klasy VIb zdobyły Mistrzostwo Podstrefy Legnickiej w minisiatkówce dziewcząt „czwórki". Zawody rozegrano 8 marca, a więc nasze siatkarki zrobiły sobie wspaniały prezent z okazji Dnia Kobiet.

Tym razem w zawodach spotkali się mistrzowie powiatów z Grębocic, Góry, Głogowa, i Lubina. Nasz zespół zdeklasował pozostałe drużyny, pewnie wygrywając w dwóch setach wszystkie mecze, oddając zaledwie 12 punktów w każdym secie.

Reprezentacja naszej szkoły prowadzona przez p. Andrzeja Szyposza wywalczyła awans do Finału Strefy Legnickiej, które odbędą się pod koniec marca w Głogowie. Gratulujemy odniesionego sukcesu i trzymamy kciuki za występ w finale!

Skład reprezentacji naszej szkoły: Matylda Pytlik, Zofia Woroniecka, Oliwia Pietrzak, Róża Paszkowska, Kornelia Żukiewicz, Zuzanna Olszowiak, Julia Tycel, Jolanta Czekajło i Agnieszka Hyrczak.

Końcowa klasyfikacja zawodów:
-I miejsce: SP nr 8 Lubin,
-II miejsce: SP 10 Głogów,
-III miejsce: SP Grębocice,
-IV miejsce: SP nr 3 Góra.

Zmieniony ( 28.05.2017. )