"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Człowiek uczy się przez całe życie, z wyjątkiem lat szkolnych.
Gabriel Laub

21. September 2017, 23:08

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow IId na warsztatach w MDK Lubin

IId na warsztatach w MDK Lubin Drukuj Poleć znajomemu
25.01.2017.

szum_124 stycznia 2017r. uczniowie klasy IId z p. Jagodą Szumczyk uczestniczyli w niecodziennych zajęciach zorganizowanych w MDK Lubin. Było to połączenie trzech warsztatów teatralnego, muzycznego i plastycznego "Korespondencja sztuk: Bajka, baśń, legenda".

Uczniowie z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach poprzez gesty, ruch, mowę ciała i mimikę przenieśli się w świat bajek i legend. Przekonali się również, jak niezwykle ważna jest muzyka, która kształtuje emocje i przeżycia widza oraz współtworzy akcję. Na koniec każdy z uczniów plastycznie wyraził swoje emocje, powierzając sekrety złotej rybce.

To niekonwencjonalne przekazanie wiedzy z różnych dziedzin, pobudziło innowację twórczą, wyzwoliło kreatywność i naturalną ekspresję u uczniów.
szum_2 szum_3 szum_4 szum_5
szum_6 szum_7

Zmieniony ( 14.04.2017. )