"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Nauka jest jak niezmierne morze.Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.
Stefan Żeromski

21. September 2017, 23:24

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka Drukuj Poleć znajomemu
22.01.2017.

dzien_babci_3Kochane Babcie, Dziadkowie kochani.

Przyjmijcie nasze najlepsze życzenia: Zdrowia, radości, pociechy z wnucząt i niech się spełnią Wasze marzenia.

To Wasze święto, my pamiętamy. Pamiętaliśmy również w tym roku.

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka odbyła się 18 stycznia 2017r. Zaprezentowane przez dzieci wiersze i piosenki, wzbudziły wiele emocji, ale największą radość wywołało przedstawienie pt. ”Randka w ciemno”. Energii, poczucia humoru i umiejętności zabawy w tak licznym gronie pozazdrościć mogą babciom i dziadkom młodsze pokolenia. Po wspólnych szaleństwach, zaprosiliśmy naszych gości na słodki poczęstunek.

Na zakończenie spotkania dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom przygotowane przez siebie prezenty. Kochane Babcie i Dziadkowie dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy za rok.

Atmosferę pełną miłości, radości i wzajemnego szacunku stworzyły dzieci z grupy świetlicowej „Kangurki”, a o szczególną oprawę tego spotkania zadbała pani Kasia Młynarczyk.
dzien_babci_2 dzien_babci_4 dzien_babci_5 dzien_babci_10

Zmieniony ( 14.04.2017. )