Edukacja przez Szachy

szachy

Największą mądrością jest czas, wszystko ujawni.
Tales z Miletu

23. September 2017, 15:00

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Miejski Konkurs Plastyczny na świąteczną "Eko-kartkę"

Miejski Konkurs Plastyczny na świąteczną "Eko-kartkę" Drukuj Poleć znajomemu
21.12.2016.

eko_023 grudnia 2016r. rozstrzygnięto Miejski Konkurs Plastyczny na świąteczną „Eko - kartkę", którego organizatorem było Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Lubinie.

Celem konkursu było zainteresowanie mieszkańców Lubina tematyką selektywnej zbiórki odpadów komunalnych pod kątem ponownego wykorzystania surowców wtórnych,
zachęcenie społeczeństwa do promowania działań ekologicznych podczas świąt, propagowanie i promocja wartościowych postaw ekologicznych oraz pobudzanie kreatywnego myślenia w aspekcie ochrony środowiska.

Do konkursu zgłoszono bardzo wiele prac. Komisja konkursowa wybierając laureatów brała pod uwagę następujące kryteria:
-oryginalność,
-najbardziej pomysłowe wykorzystanie surowca wtórnego,
-walory artystyczne, jak np.: technika wykonania.

Miło nam zakomunikować, że wśród laureatów znalazła się nasza uczennica. Wyróżnienie pierwszego stopnia uzyskała Amelia Siudzińska z klasy IIIc. W nagrodę otrzymała bon o wartości 100zł.

Gratulujemy Amelce i życzymy dalszych sukcesów!
eko_1 eko_2 eko_3 eko_4

Zmieniony ( 14.04.2017. )