"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość.
Autor nieznany

21. September 2017, 23:24

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Pod pomnikiem Jana Wyżykowskiego

Pod pomnikiem Jana Wyżykowskiego Drukuj Poleć znajomemu
17.12.2016.

pomnik4 grudnia 2016r., z okazji Dnia Górnika, dyrekcja szkoły, poczet sztandarowy i przedstawiciel SU uczestniczyli w składaniu kwiatów pod pomnikiem naszego patrona. W uroczystości udział wzięli m. in. przedstawiciele najwyższych władz KGHM, parlamentarzyści, wojewoda dolnośląski, dyrektorzy kopalń, przedstawiciele rad miasta, powiatu i gminy oraz delegacje związków zawodowych i reprezentacje szkół imienia Jana Wyżykowskiego.

W składzie pocztu sztandarowego naszej szkoły byli: Jakub Pązik, Matylda Pytlik i Zofia Woroniecka. Kwiaty pod pomnikiem patrona, z paniami dyrektorkami, składał Michał Stefanowski.

Zmieniony ( 14.04.2017. )