"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość.
Autor nieznany

21. September 2017, 16:11

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Świąteczne życzenia od Tary

Świąteczne życzenia od Tary Drukuj Poleć znajomemu
21.12.2016.

golden07Kochani, wspólnie stworzyliśmy ciepły i bezpieczny dom dla Goldena. Czas galopuje i choć nie możecie być tu cały czas ze swoim podopiecznym, jesteśmy pewni, że on dobrze wie, że to dzięki Wam może najeść się do syta i być szczęśliwym wśród swoich końskich przyjaciół.

Drodzy Opiekunowie, koniec roku to czas kiedy myślimy o miesiącach, które zostały za nami, to czas podsumowań. Nam nasuwa się tylko jedno: bez Was, choć się staramy, Wasz podopieczny nie byłby tak dopieszczony i szczęśliwy! Z całego serca, razem z Goldenem, życzymy, aby towarzyszyła Wam jedna zasada: Dobro za dobro, szlachetność za szlachetność, miłość za miłość. Niech te słowa będą drogowskazem na kolejny, pełny dobrych zdarzeń, rok. Czekamy na Was w Tarze!

Golden, Scarlett i Piotr oraz cała tarowa ekipa

Zmieniony ( 14.04.2017. )