"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

W życiu nie ma nic lepszego, jak rozważny przyjaciel.
Eurypides

21. September 2017, 23:03

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Konkurs Plastyczny "W dobroci siła"

Konkurs Plastyczny "W dobroci siła" Drukuj Poleć znajomemu
19.12.2016.

vol_1Starostwo Powiatowe w Lubinie ogłosiło Konkurs Plastyczny dla szkół podstawowych z terenu powiatu lubińskiego przedmiotem, którego było stworzenie znaku graficznego LOGO symbolizującego wolontariat pod hasłem „W dobroci siła!”.
Celem konkursu było przybliżenie dzieciom idei wolontariatu, kształtowanie wrażliwości na potrzeby innych oraz rozwijanie wyobraźni artystycznej dzieci.

W związku z tym miło nam poinformować, że w Dniu Wolontariusza zostało wręczone wyróżnienie dla Zuzanny Gaber z klasy IIId (uczennicy p. Krzysztofy Malinowskiej) za stworzenie wyjątkowego LOGO wolontariatu. Zuzia otrzymała pamiątkowy dyplom i upominki.

Należy tu również poinformować, że nasza szkoła została zaproszona na uroczystość, aby odebrać statuetkę przygotowaną specjalnie na tę okazję. Znalazło się na niej nowe logo lubińskiego wolontariatu.

Statuetkę z rąk sekretarza powiatu lubińskiego p. Pawła Kleszcza, odebrała pani Elżbieta Michalak wraz z uczennicą z klasy VIa Zosią Mieczkowską.

–Cieszymy się, że ktoś nas docenia, zauważa naszą działalność, mimo że jest to bezinteresowna praca – cieszyła się z otrzymanych podziękowań p. Elżbieta Michalak, opiekun wolontariatu w naszej szkole. Wszystkie akcje nie byłyby tak owocne, gdyby nie Wasza pomoc! Dziękujemy!

Gratulacje dla Zuzi!

vol_2

Zmieniony ( 14.04.2017. )