"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Największą mądrością jest czas, wszystko ujawni.
Tales z Miletu

21. September 2017, 23:05

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Konkurs Plastyczny "Woda w krajobrazie"

Konkurs Plastyczny "Woda w krajobrazie" Drukuj Poleć znajomemu
13.12.2016.

woda_1Stało się już tradycją, że co roku jesienią MPWiK organizuje wielki konkurs plastyczny dla dzieci ze szkół podstawowych. Tegoroczna, ósma edycja konkursu, odbyła się pod hasłem „Woda w krajobrazie”.

Celem konkursu było propagowanie wiedzy na temat
wody, metod jej badania, oczyszczania, źródeł jej dostarczania mieszkańcom Lubina oraz  ekologii i dbałości o czystość środowiska naturalnego. Na konkurs wpłynęło bardzo dużo prac ze wszystkich lubińskich szkół podstawowych.

Miło nam poinformować, że nasza uczennica Maja Szadkowska z klasy IIIc (opiekun p. Krystyna Gorzelnik), zajęła III miejsce kategorii wiekowej klas I-III i zdobyła dla szkoły nagrodę pieniężną w wysokości 200 zł. Uroczyste rozdanie nagród odbyło się w CK Muza. Piękna praca Mai została zamieszczona w okolicznościowym kalendarzu MPWiK na rok 2017.

Gratulujemy Mai i życzymy dalszych sukcesów!
woda_2 woda_4 woda_6 woda_7
woda_8 woda_9

Zmieniony ( 15.02.2017. )