"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Radość i miłość są skrzydłami wielkich przedsięwzięć.
Johann Wolfgang Goethe

21. September 2017, 16:15

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Turniej Szachowy "Barbórka 2016"

Turniej Szachowy "Barbórka 2016" Drukuj Poleć znajomemu
12.12.2016.

sz_110 grudnia 2016r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunem p. Andrzejem Szyposzem wzięli udział w turnieju szachowym „Barbórka 2016” o Puchar Prezesa Zarządu MCKK w Lubinie, pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Lubin.

Turniej dla szkół podstawowych rozgrywano systemem szwajcarskim - 5 rund, z tempem 10 minut dla zawodnika. Do zawodów przystąpiło 72 zawodników z lubińskich szkół podstawowych, dlatego w tak licznie obsadzonym turnieju, nasi uczniowie zdobyli bardzo wysokie miejsca.

Najlepszy wynik, drugie miejsce, uzyskał
Rafał Topola z klasy Va, zdobywając medal i puchar sportowy.

Pozostali uczniowie zdobyli następujące miejsca: 9 miejsce Cyprian Bachusz Va, 26 miejsce Oskar Bieleń Vb, 30 miejsce Mateusz Zwatrzko VIc, 51 miejsce Miłosz Łapiński IIIc, 55 miejsce Justyna Fedorowska IIId, 60 miejsce Konrad Mycan IVb.

Gratulujemy wszystkim szachistom sportowej postawy i życzymy coraz wyższych lokat w kolejnych zawodach.

sz_2 sz_3 sza

Zmieniony ( 15.02.2017. )