OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Kontakt ze szkołą

40 lat SP 8 w Lubinie

40

Golden - nasz koń

golden1

Stołówka szkolna

sto

Biblioteka szkolna

2012-2013

TPD i wolontariat

tpd

Edukacja przez Szachy

szachy

Przetargi

Wykaz przetargów

Pliki cookies

Polityka plików cookies

Sport

olimp
Sukcesy sportowe naszych uczniów

Cytat na dziś:

Nauka to pokarm dla rozumu.
Lew Tołstoj

Do wakacji pozostało:

Obecny czas
23. September 2017, 12:51
Odliczanie do
22. June 2018, 09:00
Pozostały czas
271 dni
20 godzin
8 minut

Ankieta

Jak często korzystasz z dziennika elektronicznego?
 

Strefa dla nauczycieli

Informacje dla nauczycieli

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Międzynarodowy Dzień Wolontariatu

 foto

Międzynarodowy Dzień Wolontariatu Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: admin   
11.12.2016.

wol_1Grudzień to gorący czas wolontariatu. Odbywa się mnóstwo akcji charytatywnych związanych ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, ale także to okres, w którym świętuje się obchody Światowego Dnia Wolontariatu.

Okręgowy Oddział TPD, jak co roku, był organizatorem uroczystej gali, na której nie zabrakło przewodniczącej naszego szkolnego koła TPD oraz nominowanych do nagrody wolontariuszy, członków TPD.

Podczas uroczystości wręczono wyróżnienia dla szkół, w których najaktywniej działa wolontariat oraz dla wolontariuszy. Nasza szkoła otrzymała Dyplom Szczególnego Uznania za aktywną działalność wolontariatu na terenie szkoły i za wspieranie przedsięwzięć TPD – służących dobru dziecka, a dwie wyróżnione wolontariuszki: Julia Ura i Weronika Sutkowska otrzymały Dyplomy Szczególnego Uznania za prace społeczną na rzecz pomocy dzieciom w ramach wolontariatu TPD oraz zaproszenie do McDonalda.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim członkom TPD, nauczycielom, wolontariuszom, rodzicom i całej społeczności uczniowskiej, którzy przyczynili się do naszych sukcesów poprzez udział w aktywności wolontariatu.

Przy okazji pobytu w Legnicy zawieziono posegregowaną odzież dla rodzin potrzebujących, zużyte baterie z akcji charytatywnych w naszej szkole na cele statutowe TPD, a także cepeliowskie lalki z certyfikatem pozyskane od sponsora na akcję „Uśmiech pod choinką”.
wol_2 wol_3 wol_4 wol_5
wol_6 wol_7 wol_8 wol_9 wol_10
wol_11 wol_12 wol_13
Zmieniony ( 15.02.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »