"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Największą mądrością jest czas, wszystko ujawni.
Tales z Miletu

21. September 2017, 23:19

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Sukces "Ósemki" w Legnicy

Sukces "Ósemki" w Legnicy Drukuj Poleć znajomemu
02.12.2016.

talent_1Szkolne Koło Przyjaciół Dzieci przy Szkole Podstawowej nr 4 w Legnicy zorganizowało Rejonowy Konkurs „Jarmark talentów”. Patronat nad imprezą przyjął Zarząd Oddziału Miejskiego TPD w Legnicy.

Celem konkursu było rozwijanie dziecięcych pasji i uzdolnień, rozwijanie umiejętności prezentacji przed publicznością, rozbudzanie zainteresowań artystycznych, integracja i współpraca środowisk szkolnych.

Impreza przeznaczony była dla dzieci z klas 0-III. Szkołę mogło reprezentować trzech uczniów w wybranych kategoriach: muzycznej, sprawnościowo-ruchowej oraz słownej. Najlepszy występ w każdej kategorii  jury nagrodziło pucharem.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział ok. 50 młodych artystów z naszego rejonu. Miło nam zakomunikować, że reprezentantki naszej szkoły odniosły ogromny sukces.

Puchar oraz I miejsce w kategorii słownej zdobyła Oliwia Will z klasy IIIc „za wybitny talent interpretacji słowa” (ocena jury). Oliwię do konkursu przygotowała pani Krystyna Gorzelnik.

Puchar oraz I miejsce w kategorii sprawnościowo-ruchowej zdobyła uczennica klasy IIc Lena Pyzik  „za wybitny talent sprawności ruchowej”. Wychowawczynią Leny jest pani Urszula Tyrpa.

Wyróżniono także trzecią naszą reprezentantkę Oliwię Stefanowską z klasy IIIc „za piękny głos i niezwykły talent sceniczny”. Opiekunem Oliwii jest pani K. Gorzelnik.

Gratulujemy artystkom oraz ich nauczycielom i życzymy dalszych sukcesów.
talent_1a talent_2 talent_2a talent_4
talent_4a talent_8 talent_9 talent_10
talent_11 talent_12 talent_12a talent_13
talent_14 talent_16 20161127_171736a