Edukacja przez Szachy

szachy

Człowiek uczy się przez całe życie, z wyjątkiem lat szkolnych.
Gabriel Laub

23. September 2017, 12:51

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow "Podziel się radością pomagania"

"Podziel się radością pomagania" Drukuj Poleć znajomemu
29.11.2016.

wol_1W dniach 25 – 27 listopada 2016 roku w supermarkecie „Tesco” odbyła się kolejna akcja charytatywna z  projektu Zbiórka Żywności „Podziel się posiłkiem”, pt. „Podziel się radością”.

Organizatorem była Fundacja im. Brata Alberta we współpracy z Bankiem Żywności we Wrocławiu na rzecz dzieci niepełnosprawnych z WTZ „ Przytulisko” oraz Świetlicy Terapeutycznej w Lubinie. Były to dni dobrych uczynków, w których można było pomóc potrzebującym kupując produkty żywnościowe przekazując je wolontariuszom z Banku Żywności.

Nie zabrakło i tym razem naszych wolontariuszy z TPD, którzy wraz z opiekunem, panią Ela Michalak i pracownikami „Przytuliska” rozdawali ulotki przy wejściach do sklepu i przyjmowali dary. Udział w tej akcji, to kolejny przykład okazywania wrażliwości na ludzkie potrzeby.

Dzielimy się radością pomagania…
wol_2 wol_3 wol_4 wol_5
wol_6 wol_7a

Zmieniony ( 15.02.2017. )