Edukacja przez Szachy

szachy

Ten, kto biedny i szczęśliwy, jest bogaty, że bardziej nie trzeba.
William Shakspere

23. September 2017, 15:02

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Szkolny Konkurs "Ekologiczna Ozdoba Świąteczna"

Szkolny Konkurs "Ekologiczna Ozdoba Świąteczna" Drukuj Poleć znajomemu
23.11.2016.

ozdoba_1Zapraszamy uczniów klas I-VI do udziału w Szkolnym Konkursie "Ekologiczna ozdoba świąteczna”. Celem konkursu jest kultywowanie tradycji i zwyczajów bożonarodzeniowych, rozwijanie talentu artystycznego oraz wrażliwości ekologicznej dzieci i młodzieży.

Prace konkursowe można wykonywać grupowo bądź indywidualnie, dowolną techniką, z dowolnych materiałów ekologicznych i wtórnych. Ozdoby należy dostarczyć do 5 grudnia 2016r. do świetlicy szkolnej 06 - p. Katarzyny Młynarczyk lub sali przyrodniczej 209 - p. Kamili Borowiec. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 7 grudnia 2016r.

Uczniowie biorący udział w konkursie otrzymają dyplomy i nagrody. Serdecznie zapraszamy!

Organizatorki: p. Katarzyna Młynarczyk i p. Kamila Borowiec

Zmieniony ( 15.02.2017. )