"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

W życiu nie ma nic lepszego, jak rozważny przyjaciel.
Eurypides

21. September 2017, 16:16

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Sukces akcji "Książka za cukierek"

Sukces akcji "Książka za cukierek" Drukuj Poleć znajomemu
22.01.2017.

2012-2013Księgozbiór naszej biblioteki wzbogacił się o nowe pozycje książkowe. W ramach akcji „Książka za cukierek” otrzymaliśmy 53 książki będące darami naszych uczniów i rodziców. Wśród nich znajdują się lektury, piękne albumy, kolorowe bajki oraz wiele książek o zwierzętach.

Bardzo dziękujemy naszym darczyńcom i zachęcamy innych do wzięcia udziału w akcji, która trwać będzie do końca roku szkolnego. Każda książka zasługuje na to, by mieć wielu czytelników.

Wstąp do naszej biblioteki i zobacz, co mógłbyś przeczytać. Polecamy serie: „Kroniki Archeo”, „Magiczne drzewo”, „Percy Jackson i bogowie olimpijscy”, „Hania Humorek”, „Biuro śledcze Tomuś Orkiszek i partnerzy”, „Baśniobór”, „Dzienniczek cwaniaczka”, „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai”, „Rywalki”, „Seria niefortunnych zdarzeń”, „Kroniki Kresu”, „Dziewczynka z szóstego księżyca” i wiele innych. Zapraszamy!

Zmieniony ( 14.04.2017. )