OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Kontakt ze szkołą

40 lat SP 8 w Lubinie

40

Golden - nasz koń

golden1

Stołówka szkolna

sto

Biblioteka szkolna

2012-2013

TPD i wolontariat

tpd

"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Przetargi

Wykaz przetargów

Pliki cookies

Polityka plików cookies

Sport

olimp
Sukcesy sportowe naszych uczniów

Cytat na dziś:

Nigdy nie chodziłem do szkoły filmowej – chodziłem do kina.
Quentin Tarantino

Do wakacji pozostało:

Obecny czas
21. September 2017, 16:17
Odliczanie do
22. June 2018, 09:00
Pozostały czas
273 dni
16 godzin
42 minut

Ankieta

Jak często korzystasz z dziennika elektronicznego?
 

Strefa dla nauczycieli

Informacje dla nauczycieli

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow "Jesienne inspiracje" - spotkanie integracyjne

 foto

"Jesienne inspiracje" - spotkanie integracyjne Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: admin   
21.11.2016.

jesien_017 listopada 2016r., uczniowie klasy IIIe wraz z wychowawcą, p. Chrystianem Haliczem, spotkali się na zajęciach integracyjnych z kolegami i koleżankami z Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Lubinie.


Spotkanie przebiegło w klimacie jesieni. Zajęcia pod hasłem: „Jesienne inspiracje” zostały zorganizowane i przeprowadzone przez p. Ewę Waszewską i p. Elę Rękawiczną – nauczycieli ZSiPO. Celem zorganizowania w/w zajęć była integracja uczniów ze szkół masowych z uczniami niepełnosprawnymi, przełamywanie nieśmiałości, nauka współdziałania w grupie oraz rozwijanie wyobraźni uczniów poprzez działania plastyczno-muzyczne. Uczniowie z wielkim entuzjazmem zaangażowali się w wykonanie  prac plastycznych – jesiennych drzew. Wszystkie prace uczniowie wykonali samodzielnie wykorzystując kolorowy papier, klej i mnóstwo wyobraźni. Nie zabrakło pląsów, zabaw z chustą animacyjną i koncert jesiennej orkiestry. Przy rytmach jesiennej muzyki wszyscy uczniowie bawili się wspaniale. Tańcom towarzyszyły konkursy i zagadki przygotowane przez nauczycieli prowadzących. Na koniec zajęć wykonano pamiątkowe zdjęcia i uczniowie umówili się na kolejne spotkanie, które odbędzie się już w marcu.

Warto wspomnieć, że klasa IIIe od roku szkolnego 2015/2016 realizuje zadania, wynikające z programu "Tacy sami" wspierającego integrację osób niepełnosprawnych z osobami pełnosprawnymi. Dzięki podjętym działaniom, nawiązano współpracę pomiędzy naszą szkołą, a Zespołem Szkół i Placówek Oświatowych w Lubinie.
jesienn_1 jesienn_2 jesienn_3 jesienn_4
jesienn_5 jesienn_6 jesienn_7 jesienn_8
jesienn_9 jesienn_11 jesienn_13 jesienn_14

Zmieniony ( 15.02.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »