"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain

21. September 2017, 23:22

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Mistrzostwa Powiatu Lubińskiego w szachach drużynowych 2016

Mistrzostwa Powiatu Lubińskiego w szachach drużynowych 2016 Drukuj Poleć znajomemu
15.11.2016.

sza_115 listopada 2016r. w Zespole Szkół Integracyjnych w Lubinie odbyły się drużynowe mistrzostwa powiatu szkół podstawowych w szachach. Do zawodów przystąpiło sześć drużyn z naszego miasta. Każdy zespół składał się z trzech chłopców i jednej dziewczyny.

Zawody rozgrywano systemem „każdy z każdym”, z tempem na partię dwa razy piętnaście minut. Poziom zespołów okazał się bardzo wyrównany, a o końcowym wyniku decydowały pojedyncze partie.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie przygotowani przez p. Andrzeja Szyposza:
-na pierwszej szachownicy grał Rafał Topola z klasy Va - 5 wygranych partii,
-na drugiej szachownicy grał Oskar Bieleń z klasy Vb - 2 wygrane, 2 przegrane, 1 remis,

-na trzeciej szachownicy grał Mateusz Zwatrzko z klasy VIc - 2 wygrane, 2 przegrane, 1 remis,
-na czwartej szachownicy grała  Justyna Fedorowska z klasy IIId - 1 wygrana,  3 przegrane, 1 remis.

Końcowa klasyfikacja mistrzostw:
-I miejsce: SP nr 10 Lubin
-II miejsce: SP nr 1 Lubin
-III miejsce: SP nr 8 Lubin
-IV miejsce: SP nr 14 Lubin
-V miejsce: SP nr 7 Lubin
-VI miejsce: Szkoła Społeczna Lubin
sza_2 sza_3

Zmieniony ( 15.02.2017. )