"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Nigdy nie chodziłem do szkoły filmowej – chodziłem do kina.
Quentin Tarantino

21. September 2017, 16:14

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju dziewcząt rozstrzygnięte!

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju dziewcząt rozstrzygnięte! Drukuj Poleć znajomemu
10.11.2016.

uni_1Kolejny sukces naszej sportowej reprezentacji dziewcząt! Nasza żeńska drużyna zajęła drugie miejsce podczas rozgrywanych w Zespole Szkół w Chobieni Mistrzostw Powiatu w unihokeju dziewcząt.

Pierwsze miejsce zdobyły dziewczynki z Chobieni - aktualne mistrzynie naszego województwa. Miejsce trzecie uzyskała Szkoła Podstawowa nr 10 z Lubina. Naszą szkołę reprezentowały dziewczynki z klasy VIb w składzie: Tosia Biernat, Natalia Buras, Jola Czekajło, Agnieszka Hyrczak, Róża Paszkowska, Oliwia Pietrzak, Matylda Pytlik, Julia Tycel, Zosia Woroniecka, Kornelia Żukiewicz i nasza bramkarka Ola Gołaś. Bramki dla naszej drużyny zdobyła Zosia Woroniecka i Natalia Buras.

Całą drużynę należy pochwalić za waleczność i hart ducha. Opiekunem zespołu była p. Beata Rak.

Warto dodać, że w tym roku po raz pierwszy zawody odbywały się według nowych przepisów gry, oddzielnie w kategorii chłopców i dziewcząt. Dotychczas zespoły były mieszane. Zespół składa się z bramkarza i pięciu zawodników grających w polu. Cała drużyna może liczyć maksymalnie 12 osób. Najważniejsze zmiany dotyczą gry bramkarza, który broni w specjalnym kasku i stroju i nie posiada kija. Większa jest bramka i pole bramkowe.
uni_2 uni_4

Zmieniony ( 05.01.2017. )