Edukacja przez Szachy

szachy

Mechanika jest rajem nauk matematycznych, gdyż przez nią dochodzi się do owoców matematyki.
Leonardo da Vinci

23. September 2017, 12:51

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Ósemka na III Dolnośląskim Forum Kół Przyjaciół Dzieci

Ósemka na III Dolnośląskim Forum Kół Przyjaciół Dzieci Drukuj Poleć znajomemu
08.11.2016.

forum_1aW dniach 4-5 listopada br. w Legnicy odbyło się III Dolnośląskie Forum Kół Przyjaciół Dzieci. Celem Forum była wymiana doświadczeń, prezentacja najaktywniejszych kół w Oddziałach Okręgowych oraz wypracowanie dalszych kierunków działań.

W związku z tym nie mogło zabraknąć tam naszej szkoły.

Szkołę w tym wydarzeniu, w imieniu wszystkich wolontariuszy działających przy kole TPD „Patrz Sercem”, reprezentowali: Pani Dyrektor Bożena Małek, Pani Elżbieta Michalak oraz Pan Chrystian Halicz.

Ósemka, jako jedna z najlepiej funkcjonujących szkolnych kół TPD w regionie, gościła d
elegatów Forum, w tym Pana Ryszarda Wacha – Prezesa Zarządu Dolnośląskiego TPD. Goście mieli okazję przyjrzeć się pracy wolontariuszy oraz ich działaniom, jakie na co dzień są podejmowane. Nie zabrakło prezentacji poszczególnych klas i grup świetlicowych, które mogły pochwalić się swoim dorobkiem z całej działalności wolontariatu.

Dzięki zaangażowaniu Pani Dyrektor i Pani Elżbiety Michalak, która działa wraz z całą grupą nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców, szkoła stwarza młodym wolontariuszom, chęć pomagania innym oraz organizowania szereg różnorodnych akcji charytatywnych. Uczestnicy Forum po przyjeździe z Lubina byli pod ogromnym wrażeniem, którym z pewnością będą dzielić się z innymi.
forum_2a forum_2aa forum_4a forum_3a

Zmieniony ( 05.01.2017. )