OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Kontakt ze szkołą

40 lat SP 8 w Lubinie

40

Golden - nasz koń

golden1

Stołówka szkolna

sto

Biblioteka szkolna

2012-2013

TPD i wolontariat

tpd

"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Przetargi

Wykaz przetargów

Pliki cookies

Polityka plików cookies

Sport

olimp
Sukcesy sportowe naszych uczniów

Cytat na dziś:

Prawdziwą sprawiedliwością jest przeżyć to co się uczyniło innym.
Arystoteles

Do wakacji pozostało:

Obecny czas
21. September 2017, 16:16
Odliczanie do
22. June 2018, 09:00
Pozostały czas
273 dni
16 godzin
43 minut

Ankieta

Jak często korzystasz z dziennika elektronicznego?
 

Strefa dla nauczycieli

Informacje dla nauczycieli

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Zadowoleni z Ósemki

 foto

Zadowoleni z Ósemki Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: admin   
22.10.2016.

szkola1Z przyjemnością informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Wyżykowskiego w Lubinie otrzymała Certyfikat „Zadowolony Konsument”. Jest to symbol jakości, uznania i zaufania, wyraz polecenia potencjalnym odbiorcom, poświadczenie marki najwyższej jakości.

„Zadowolony Konsument” to portal i aplikacja mobilna, która ocenia prestiż firm, również szkół, na podstawie polecenia zadowolonych klientów. Naszą szkołę zgłosili Rodzice i Absolwenci – co chyba cieszy nas najbardziej, bo to niemiernie miły przejaw zarówno zaufania, którym obdarzają nas Państwo na przyszłość oraz dobrych wspomnień z pobytu w Ósemce. Dziękujemy!!
Jest nam niezmiernie miło, że Ósemka jest wciąż szkołą cenioną przez naszych klientów czyli Rodziców, Uczniów, a niejednokrotnie i Dziadków.

Przyznawanie Certyfikatu zaczęło się od weryfikacji zgłoszenia. Następnie organizator programu zbierał opinie o szkole -  brane są pod uwagę i te przesyłane do Programu, jak i zamieszczone w sieci. Warunkiem jest minimum 50 opinii, z czego większość pozytywnych. Wypełniliśmy te warunki bez problemów.

Dziękujemy, że doceniliście Państwo nasze starania, aby szkoła nie tylko uczyła na jak najlepszym poziomie, ale tez była miejscem, w którym Uczniowie i Rodzice czują się dobrze i są nie tylko klientami ale również współgospodarzami. Postaramy się nie zawieść pokładanego w nas zaufania.

cer

 

Zmieniony ( 17.12.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »