OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Kontakt ze szkołą

40 lat SP 8 w Lubinie

40

Golden - nasz koń

golden1

Stołówka szkolna

sto

Biblioteka szkolna

2012-2013

TPD i wolontariat

tpd

"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Przetargi

Wykaz przetargów

Pliki cookies

Polityka plików cookies

Sport

olimp
Sukcesy sportowe naszych uczniów

Cytat na dziś:

Ze szkoły wojennej życia. Co mnie nie zabija, to czyni mnie silniejszym.
Fryderyk Nietzsche

Do wakacji pozostało:

Obecny czas
21. September 2017, 23:21
Odliczanie do
22. June 2018, 09:00
Pozostały czas
273 dni
9 godzin
38 minut

Ankieta

Jak często korzystasz z dziennika elektronicznego?
 

Strefa dla nauczycieli

Informacje dla nauczycieli

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Podziękowania z "Przytuliska"

 foto

Podziękowania z "Przytuliska" Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: admin   
12.10.2016.
prztulisko_111 października 2016r. odwiedzili naszą szkołę podopieczni wraz z opiekunami z WTZ „Przytulisko” oraz ze Świetlicy Terapeutycznej w Lubinie przy Fundacji im. Brata Alberta.


Celem wizyty było złożenie osobistych podziękowań i własnoręcznie wykonanych upominków naszym wolontariuszom z TPD: Oli Radomskiej, Julii Ury, Weroniki Sutkowskiej, Weroniki Gorgoń, Zosi Mieczkowskiej, Gosi Iwaniec oraz ich opiekunowi Pani Elżbiecie Michalak za udział i pomoc w przeprowadzeniu zbiórki żywności – ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Podziel się posiłkiem” na rzecz osób niepełnosprawnych z „Przytuliska”.

Pani Ela otrzymała również pisemne podziękowania od Prezesa Zarządu Federacji Polskich Banków Żywnościowych oraz Dyrektora Generalnego Danone Polska i Kraje Bałtyckie. W podziękowaniu za tak miły gest wolontariusze wręczyli podopiecznym z „Przytuliska” upominki pozyskane z naszych wewnętrznych akcji charytatywnych i przy okazji przekazano karmę dla zwierząt z akcji na rzecz Fundacji, która ma pod opieką trzy kotki i trzy pieski służące miedzy innymi do terapii osobom niepełnosprawnym. Proszono naszych wolontariuszy o pomoc, więc jak zwykle nasza szkoła nie zawiedzie. Akcja trwa.
prztulisko_2 prztulisko_3 prztulisko_4 prztulisko_5
prztulisko_6

Zmieniony ( 17.12.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »