"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Ze szkoły wojennej życia. Co mnie nie zabija, to czyni mnie silniejszym.
Fryderyk Nietzsche

21. September 2017, 23:21

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Podziękowania z "Przytuliska"

Podziękowania z "Przytuliska" Drukuj Poleć znajomemu
12.10.2016.
prztulisko_111 października 2016r. odwiedzili naszą szkołę podopieczni wraz z opiekunami z WTZ „Przytulisko” oraz ze Świetlicy Terapeutycznej w Lubinie przy Fundacji im. Brata Alberta.

Celem wizyty było złożenie osobistych podziękowań i własnoręcznie wykonanych upominków naszym wolontariuszom z TPD: Oli Radomskiej, Julii Ury, Weroniki Sutkowskiej, Weroniki Gorgoń, Zosi Mieczkowskiej, Gosi Iwaniec oraz ich opiekunowi Pani Elżbiecie Michalak za udział i pomoc w przeprowadzeniu zbiórki żywności – ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Podziel się posiłkiem” na rzecz osób niepełnosprawnych z „Przytuliska”.

Pani Ela otrzymała również pisemne podziękowania od Prezesa Zarządu Federacji Polskich Banków Żywnościowych oraz Dyrektora Generalnego Danone Polska i Kraje Bałtyckie. W podziękowaniu za tak miły gest wolontariusze wręczyli podopiecznym z „Przytuliska” upominki pozyskane z naszych wewnętrznych akcji charytatywnych i przy okazji przekazano karmę dla zwierząt z akcji na rzecz Fundacji, która ma pod opieką trzy kotki i trzy pieski służące miedzy innymi do terapii osobom niepełnosprawnym. Proszono naszych wolontariuszy o pomoc, więc jak zwykle nasza szkoła nie zawiedzie. Akcja trwa.
prztulisko_2 prztulisko_3 prztulisko_4 prztulisko_5
prztulisko_6

Zmieniony ( 17.12.2016. )