"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Mechanika jest rajem nauk matematycznych, gdyż przez nią dochodzi się do owoców matematyki.
Leonardo da Vinci

21. September 2017, 23:23

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Majsterkowo w IIIe

Majsterkowo w IIIe Drukuj Poleć znajomemu
26.09.2016.

majster_022 września 2016r. dzieci z klasy IIIe po raz kolejny uczestniczyły w warsztatach plastyczno-technicznych zorganizowanych przez Castoramę w ramach programu „Majsterkowo”. Uczniowie malowali farbami na szkle. Motywem przewodnim była jesień.

Dzieci pod czujnym okiem prowadzących zajęcia naniosły kontury a następnie malowały wybrany przez siebie szablon specjalnymi farbami. Wybór szablonów był bardzo duży. Większość wybrała jeżyka. Dzieci podczas pracy były skupione i zaangażowane.

Atmosfera podczas warsztatów była bardzo miła i przyjazna. Na zakończenie udanego spotkania uczniowie otrzymali dyplom oraz upominki. Samodzielnie wykonane obrazy oprawione w antyramy, każdy wziął na pamiątkę do domu.
majster_1 majster_2 majster_3 majster_4
majster_5 majster_6 majster_8 majster_9
Zmieniony ( 30.11.2016. )