"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Autorzy graffiti przemycają talenty, których szkoła nie zdołała wybić.
Lidia Jasińska

21. September 2017, 23:20

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Jesienny rajd na Grzybową Górę

Jesienny rajd na Grzybową Górę Drukuj Poleć znajomemu
27.09.2016.

grzybowa_7 W sobotę 24 września 2016r. uczniowie z klas IIc i IIe wraz z opiekunami p. Urszulą Tyrpą i p. Elżbietą Adamczyk-Chełpą oraz rodzicami uczestniczyli w rajdzie pieszym na Grzybową Górę. Został on zorganizowany przez Oddział PTTK Zagłębie Miedziowe w Lubinie.

Impreza miała na celu zachęcanie do wspólnego wędrowania i poznawania krajobrazu naszej małej ojczyzny.

Naszą wędrówkę rozpoczęliśmy od Rynarcic. Stąd w towarzystwie przewodnika, który opowiadał nam o bogactwach lasu, dotarliśmy do Grzybowej Góry. Po zdobyciu najwyższego wzniesienia naszego powiatu, wszyscy udaliśmy się do Koźlic, aby przy ognisku odpocząć i upiec kiełbaski. Podczas rajdu przygotowano wiele atrakcji. Jedni uczniowie wykazali się wiedzą o lesie, inni wzięli udział w konkurencjach sportowych. Jednym słowem: "Dla każdego coś ciekawego”. Piękna pogoda i humory dopisały.

Każdy uczestnik rajdu otrzymał certyfikat uczestnictwa w Międzypokoleniowej Sztafecie Turystycznej, znaczek rajdowy oraz pamiątkowy dyplom.
grzybowa_4 grzybowa_10 grzybowa_13 grzybowa_15
więcej zdjęć

Zmieniony ( 17.12.2016. )